Smile, because you can! And you will! Zeker hier en dat begint al bij het thuiskomen, check: eigen oprit met carport. De charmante details van het glas-in-lood, de sfeervolle schouw met haard en brede erker aan voorzijde, zorgen voor een warm welkom. Waar je nog meer een glimlach van krijgt, zijn de 14 zonnepanelen en de riante leefkeuken met zicht op de zonnige tuin met veranda!
Een juweeltje achter op de Essen, zo kun je het wel noemen! De plek is top, want vanaf hier rijd je zo de wijk uit richting het centrum. Bespaart je een hoop geslinger over die Essenlaan ;). Daarover gesproken, tijd om je eigen slingers op te hangen! Waar kan dat nou beter dan in deze moderne half vrijstaande woning met lekker veel privacy?
Om happy van te worden is die prachtige leefkeuken met een landelijke twist. Maak jezelf de master chef van het huis met die combioven, Falcon 5-pits fornuis met elektrische oven, bordenwarmer en schouw met afzuiging, koelkast, vaatwasser en veel ruimte op het natuurstenen blad. Genoeg ruimte voor die grote familie eettafel. Dit wordt straks de plek, waar je geniet van die zonnestralen en door de en-suite deuren naar de living met erker spiekt!
Ahh wat een heerlijke ruimte met charmante details als die houten parketvloer, hoge plinten en hippe kleuren op de muur. Mocht je dat bevallen, loop dan zeker door naar boven, waar 3 ruime strakke slaapkamers met PVC-vloer en 1x rolluik grenzen aan de overloop. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel met meubel en douchecabine.
Plek voor iedereen, dat kun je wel zeggen. Check de 2e verdieping maar, waar je vanaf de overloop met veel bergruimte toegang hebt tot de 4e slaapkamer. Een heerlijke lichte ruimte door dat grote Velux dakraam.
Vanuit de woonkeuken kom je in de bijkeuken, een ideale ruimte om te wassen en voor extra opslag. Je kunt doorlopen naar de veranda, maar ook naar de berging aan carportzijde. Voorheen was dit een garage. In de tuin ontvang je een gezonde dosis aan vitamine D en die zon komt ook de 14 zonnepanelen ten goede. Pak je voordeel, want geen achterburen = geen inkijk!
?
De Geelster, bloeit in het voorjaar. Bloei jij ook helemaal op, bij het zien van deze woning?
In 2018 was het tijd voor zonnepanelen, maar liefst 14 stuks!
De wanden & plafonds zijn gestukt. De parketvloer beneden is opgeschuurd en boven ligt PVC! WOW, ook de trap staat er strak bij!