Grotestraat 94

Borne

€ 335.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

Wie kent ’m niet ‘de Grotestraat’ in Borne. De straat waar levendigheid & reuring hand in hand gaan. En op nummer 94 staat deze nostalgische woning uit 1905. Smal in de gevel, maar gelegen op zo’n heerlijk diep kavel zoals je dat alleen nog ziet bij oudere woningen.

De rozenstruik tegen de gevel verklapt stiekem al dat er iets bijzonders achter deze voordeur schuilt. En dat gevoel klopt meteen zodra je de schuifpui opent. Daar ontvouwt zich een tuin die eindeloos lijkt door te lopen, bijna 30 meter lang. Hier kan jij je groene vingers zeker kwijt!

Zodra je binnenstapt, valt meteen op dat dit geen standaard wit-op-wit interieur is. Hier durft kleur ruimte te krijgen. Oranje en groen springen direct in het oog en brengen warmte en levendigheid in huis. Vanuit de woonkamer aan de voorzijde kijk je zo de straat op, ideaal om het dagelijkse leven aan de Grotestraat in de gaten te houden. De oranje accenten geven de ruimte een gezellige, terwijl de keuken aan de achterzijde juist rust en karakter uitstraalt met haar diepe groentinten. Een verrassende combinatie die perfect past bij dit huis vol persoonlijkheid. Naast de keuken bevindt zich nog een praktische ruimte: hier is plek voor de wasmachine, droger, vriezer en wat technische snufjes.

Boven gaat het fijne wonen gewoon door. Je hebt in totaal drie slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde over de volle breedte van het huis. Ruim, licht én voorzien van airco. Aan de voorkant vind je slaapkamer nummer twee, samen met de badkamer. Die mag misschien wat liefde of kleur krijgen, maar hé! De basisruimte is er, dus jouw Pinterest-plannen kunnen rechtstreeks uitgevoerd worden. En dan is er nog de tweede verdieping: dankzij de riante dakkapel is hier volwaardige slaapkamer nummer drie ontstaan.

Ben jij die plantenliefhebber die wij zoeken en houd je van een beetje reuring? Plan dan jouw HOME tour!

More
Less

Facts

Bouwjaar

1905

Inhoud

428 m3

Perceel

238 m2

Tuin

168 m2
noordoost

Woonoppervlak

120 m2

Location

Reuring #1

Middelbare school

Twickelcollege

Food & drinks

Tartufo als buurman

Basisschool

de Wheele

Supermarkt

Dichtbij het centrum

OV

Oude Deldensestraat

Meet the neighbours

Nr. 90 Restaurant Tartufo

Nr. 92

Nr. 94

Nr. 96

Nr. 98

Mediadesk

Timeline

  • 2021

    'Daar gaat ie'

    Een boom van maar liefst 25 meter lang wordt gekapt. Say hi licht & ruimte

  • 2023

    Verduurzaming

    10 zonnepanelen & 2 airo's zijn geplaatst 

  • 2023

    Isoleren

    De kap is helemaal geisoleerd 

Energie

Energielabel

B

Isolatie

dakisolatie, dubbel glas, hr glas

Warm water

cv ketel
Intergas
eigendom

Verwarming

cv ketel, houtkachel