Happy living
Dat begint hier! Dit huis heeft maar liefst 3 woonverdiepingen, een uitgebouwde woonkeuken met lichtstraat en buiten die sfeervolle overkapping die je avonden boordevol gezelligheid biedt. Er is meer! Zoals de dakkapel achter, een groot oprit met carport, een brede erker aan de voorzijde en een giga bijkeuken, waarmee ook je praktische woonwensen in vervulling gaan.
Je woont hier in Slangenbeek in een breed opgezette wijk met de voetbal- & hockeyclubs handig in de buurt voor de kids. Een echt gezinshuis, rustige ligging en toch valt er genoeg te beleven!
Woonverdieping 1
Door de carport kom je overdekt binnen in de hal met garderobe en vrijdragend toilet. De chique PVC-vloer in Hongaarsmotief is doorgelegd op de gehele begane grond en brengt ons naar die royale en sfeervolle living aan voorzijde. Hier maar enkele radiatoren, want er ligt vloerverwarming. In de woonkeuken gooi je bij goed weer de tuindeuren open naar het terras en zo komt buiten binnen. De bijkeuken met tuindeur mag niet ontbreken, hier kun je wassen en er is plek voor extra apparatuur.
Woonverdieping 2
Overloop met 2 bijna even grote slaapkamers met brede ramen en 1 kleinere slaapkamer. Deze moderne badkamer mag er zijn, je beschikt over een brede wastafel met 2 kranen, designradiator, vloerverwarming, ligbad, vrijdragend toilet en een inloopdouche.
Woonverdieping 3
De eerste ruimte is in gebruik als wasruimte. Je kan dus kiezen wat jouw wasplek wordt; de begane grond of deze verdieping. Hier handige vaste kasten en de doorloop naar slaapkamer 4. De kamer is extra groot door de dakkapel en deze geeft uitzicht over de wijk en het groen, hier blijf je wel even stilstaan.
In dit huis zijn de mogelijkheden maximaal benut en is dit ook nog eens op de meest stijlvolle wijze én recent gedaan, hoe top is dat? We hebben alle aanvullingen en wijzigingen nog even overzichtelijk samengevat:
* 1995: Het jaar van uitbouwen, de keuken werd vergroot naar achteren en aan de voorzijde is de ruime erker geplaatst.
* 2010: Nog meer ruimte: de dakkapel op verdieping 2 is erbij gekomen. Dus, slaapkamer 4: check!
* 2013: Een nieuwe badkamer is gerealiseerd en jawel; mét ligbad, heerlijk toch.
* 2016: Het toilet heeft een VT-wonen make-over ondergaan. HR ++ glas boven
* 2019: Nieuwe keuken, nieuwe vloeren, nieuw stukwerk. Sindsdien heb je het gevoel dat je een woonmagazine inwandelt, want wat ‘Wow-factor’ heeft deze keuken zeg! Super sfeervol, heerlijke opstelling. Kokkerellen wordt hier vanzelf een hobby en met zoveel ruimte zouden we bijna kunnen stellen dat elke pan, bord en mok zijn eigen kast en/of la heeft om hem op te bergen. En laten we het mooiste niet vergeten: in dit jaar heeft ook de über chique PCV-vloer in Hongaarse punt met sierrand hier zijn thuis gevonden, echt een niet te missen eyecatcher!
* 2021: Nieuwe lichtstraat in de woonkeuken en niet zomaar een: mét HR + veiligheidsglas + cool light, zo blijft je huis heerlijk koel! En nog meer verkoeling: boven is naast een nieuwe CV ook een airco geplaatst bij de trap naar de 2e verdieping, deze voel je in het hele huis.
Oh ja; overdekt borrelen kan nu ook, want de XXL-overkapping is geplaatst.
* 2022: (of net in 2023): Jouw zoektocht naar je woondroom is tot een einde gekomen! Parkeer die bolide op de oprit en het genieten kan beginnen!
Extra ruimte op de zolder en genieten van een luxe badkamer
Een flinke upgrade wat betreft hang en sluitwerk, vloeren boven, toilet en isolatie!
Heerlijk zo'n fijne & luxe woonkeuken en nieuwe PVC Hongaarse punt vloer, tezamen met verwarming in de garage nog meer woonruimte en met de gestucte muren, helemaal 2022!
Na deze vernieuwingen, van oa airco, nieuwe ketel, nog betere isolatie en de overkaping in de tuin, valt deze woning onder het kopje: helemaal af!