Sparrendaal 115

Enschede

€ 415.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

De voorgevel doet alvast de aankondiging: dit is een 2/1 kapwoning om rekening mee te houden! Statig, royaal en die sublieme ligging in topwijk ‘Eikendaal’. De antracieten kozijnen steken luxe af tegen de beige gekleurde steen en kijk nog een keer om je heen voor het echte rustieke gevoel. Vele bomen, groen en villa-woningen is wat je ziet. Ja, dit is wonen in een heel comfortabele straat, je zou zowaar niet zeggen dat je vanuit hier ook in 10 minuten in de bruisende binnenstad van Enschede kan staan!

Eersteklas locatie
Want echt álles is in de buurt:
- De kids kunnen zelfs kiezen met links en rechts van de straat een speeltuin.
- Zijn ze die al ontgroeit? Ook dan is het makkelijk, het Bonhoeffer College, is “gewoon” onderdeel van de buurt en biken ze zelf naartoe.
- Ben je team: ‘thuiswerken’? Haal dan tussen de middag even een frisse neus bij vijver Mariëndaal of het Zweringbeekpark. En doe een snelle boodschap, winkelcentrum Enschede Zuid kost je maar een paar minuten van je tijd.
- Voor sportfanaten wordt ‘t nog moeilijk kiezen: voetbal, atletiek, korfbal, tennis of hockey?
- Ga er in het weekend lekker op uit en pak de auto naar je achterbuurman, het prachtige natuurgebied ‘Het Rutbeek’, nature it is!

De smaakmakers
Het valt meteen op, binnen is ‘ready to enjoy’! De hal is licht en de ruimte onder de trap is handig ingedeeld met een garderobe. Ook hier: een modern vrijdragend toilet. Snel gaan we naar die comfy woonkamer. Deze is L-vormig en dat creëert zo’n gemoedelijke chill-hoek, die je meteen het ultieme excuus geeft om nu eindelijk voor die enorm grote bank te gaan. De laminaatvloer is in perfecte staat en de flinke raampartijen aan deze kant en bij de eettafelzijde maakt dat je de hele dag door heerlijk wat licht binnenkrijgt. Om de hoek nog zo’n moment van smaakvol wonen: deze trendy hoekkeuken eist meteen de hoofdrol op in de frisse wit tint met brede keukenlades in houtlook. De extra grote keramische kookplaat en de hoekvorm brengt ook meteen het voordeel van enorm veel werkblad met zich mee, laat de thuiskok in je maar z’n gang gaan!

Boven nog meer ‘smaakmakers’
Check de 3 slaapkamers op deze verdieping, dit sfeertje met een hint naar ‘hotel chique’ slapen word je toch helemaal vrolijk van! Alle drie zijn ze van ruim formaat en uitgerust met nette laminaatvloer en strakke muren en plafonds. De badkamer in basic wit is tof gestyled in dezelfde vibe; een gaaf dubbel wastafelmeubel met bijpassend zwarte brede spiegel bepalen hier de sfeer.
Met dank aan de vaste trap en het dakraam staat je een verdieping hoger nog een leuke toegift te wachten: de potentie voor slaapkamer nr. 4. Verplaats de wasmachine en droger naar de garage beneden en de schone sla(a)p(st)er kan zich gelukkig prijzen met 15m2 voor zich alleen!

When the sun comes out
Die zonnige tuin op 't zuidwesten kan je afvinken en zo’n gezellige houten overkapping, waar je ’s zomers perfect lounged, ook. Kies ’s ochtends voor een ontbijtje samen op het grote terras en later op de dag barbecue je beschut onder de overkapping, wel zo fijn voor de zomerdagen!

What else?
- Zeiden we al ‘gasloos wonen’? Je verwarmt met stadsverwarming, de warmtewisselaar is lease (met € 11,74 per maand). Fun fact: het gebruik van stadswarmte is beter voor het milieu dan het gebruik van gas!
- Comfort met eigen oprit en garage. Nooit zoeken naar parkeerplek en de garage biedt opties te over. Met weinig aanpassingen betrek je deze bij je woonoppervlak als werk- of speelkamer, of gebruik ‘m zoals nu als huge bergruimte!

More
Less

Facts

Bouwjaar

1996

Inhoud

480 m3

Perceel

239 m2

Tuin

96 m2
zuidwest

Woonoppervlak

116 m2

Location

Wandelen door het Zwerinkbeekpark!

Middelbare school

Bonhoeffer College in jouw buurt

Food & drinks

Afhalen bij cafetaria Alexander!

Basisschool

ODBS Europa op loopafstand

Supermarkt

Winkelcentrum Boswinkel / Enschede Zuid?

OV

Buslijn 1 om de hoek

Meet the neighbours

Alexandra, Erik, Selina & Stefanie

Britt, Jeffrey, Sophie & Sam

Frederique, Vincent & Stef

Marion & Johan

Mediadesk

Timeline

  • 2015

    De achtertuin

    Zo was hij

  • 2016

    En zo is hij nu

    Beter toch?

  • 2023

    Zo groen is het in de zomer

    Een tuin om in te genieten!

Energie

Energielabel

B

Isolatie

dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas

Warm water

stadsverwarming

Verwarming

stadsverwarming