Jooststraat 4

Geesteren

€ 320.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

Binnen fijn wonen, buiten lekker genieten. Dat is Jooststraat 4.

Een gezellige woonkamer, keuken met ruimte voor eigen ideeën en boven drie fijne slaapkamers. Tel daar de praktische berging, plek voor twee auto's op eigen terrein en de ligging dichtbij het centrum, sport en school bij op en de dagelijkse basis zit hier gewoon goed.

Maar dan die achtertuin... Op het zuidwesten, mooi aangelegd en met een royale overkapping. Zo'n plek waar "nog even buiten zitten" zomaar de hele avond kan duren. Klinkt goed? Kom binnen!

Welkom HOME | Aan de Jooststraat woon je in een prettige woonstraat met weinig verkeer. De brede oprit maakt de eerste kennismaking meteen praktisch, want hier kunnen twee auto's gewoon op eigen terrein staan. Aan de voorzijde is bovendien een aangebouwde berging aanwezig. Fietsen, voorraad, gereedschap: lekker uit het zicht. Ook de wasmachine en droger hebben hier hun eigen plek.

Lekker leven | Vanuit de hal stap je eerst de keuken binnen. Direct daarachter is plek voor de eettafel en samen met de woonkamer vormt dit een fijne, open leefruimte. Hier is volop plek voor een gezellige zithoek en via de brede raampartij aan de achterzijde kijk je richting de tuin.

HOME ideas | De keuken kan nog wel een ronde mee, maar we kunnen ons ook voorstellen dat je deze gaat vernieuwen of upgraden. Andere fronten, een nieuwe kleur of op termijn helemaal nieuw. Het hoeft niet meteen, maar het kan wel. Precies fijn als je een huis graag stap voor stap naar je eigen smaak brengt.

Naar boven | Hier wachten drie slaapkamers, stuk voor stuk fijn van formaat en daardoor makkelijk in te delen. Een slaapkamer beschikt bovendien over een vaste kast. De overige kamers kunnen natuurlijk gewoon slaapkamer blijven, maar een thuiswerkplek, kledingkamer past hier net zo makkelijk tussen de plannen. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Deze is functioneel en daarmee een prima basis voor nu en voor later heb je door de ruimte volop mogelijkheden. En voor alles wat je niet dagelijks nodig hebt, is er via een vlizotrap nog een praktische bergzolder.

Buiten genieten | En dan komen we bij misschien wel onze favoriete plek. De achtertuin is in 2021 opnieuw aangelegd, ligt op het zuidwesten en voelt heerlijk verzorgd en groen. Met bloeiende planten, verschillende zitmogelijkheden en een fijne combinatie van groen en terras is het hier goed toeven. Maar de echte blikvanger staat direct aan het huis: de royale overkapping uit 2020. Met inbouwspots, ruimte voor een grote loungeset en plek om gezellig aan te schuiven, wordt dit al snel een extra leefplek. Zomeravond, drankje erbij, spotjes aan... naar binnen gaan kan altijd nog.

Lekker dichtbij | Voor de dagelijkse dingen zit je hier goed. Het centrum van Geesteren, winkels, school en sportvoorzieningen zijn allemaal dichtbij. Tegelijkertijd ligt het buitengebied eveneens binnen handbereik. Even wandelen, fietsen of gewoon een rondje buitenaf? Je bent zo onderweg.

Handig om te weten | Ook achter de schermen is er de afgelopen jaren het nodige aangepakt. Zo is de cv-ketel vernieuwd en is een deel van de beglazing vervangen door HR++ glas.

More
Less

Facts

Bouwjaar

1980

Inhoud

375 m3

Perceel

184 m2

Tuin

51 m2
zuidwest

Woonoppervlak

100 m2

Location

Dorps wonen

Middelbare school

Canisius Tubbergen of Almelo

Food & drinks

Gezellig eten & drinken in het dorp

Basisschool

Met de fiets zo op het schoolplein

Supermarkt

Boodschappen? 5 minuutjes lopen

OV

Bushalte op korte afstand

Mediadesk

Timeline

  • 2020

    Buiten blijven hangen

    De royale overkapping wordt geplaatst en vanaf dat moment is er nóg meer reden om lekker lang buiten te blijven zitten.

  • 2021

    Tijd voor de tuin

    De achtertuin wordt opnieuw aangelegd. Groen, verzorgd en met verschillende plekken om lekker buiten te zitten.

  • 2024

    Weer een stapje verder

    Een nieuwe Intergas cv-ketel én verschillende ruiten vernieuwd naar HR++ glas. Een mooie upgrade voor het wooncomfort.

  • 2027

    Even vooruitkijken..

    Wat een nieuwe keuken en vloer kunnen doen! Een beetje inspiratie voor jouw toekomstige HOME.

Energie

Energielabel

B

Isolatie

dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, hr glas

Warm water

cv ketel
Intergas
eigendom

Verwarming

cv ketel